top of page

Vi söker en verksamhetsansvarig till EnerQi


Vi står inför en spännande tid och kommer under sommaren att påbörja vår flytt till nya fräscha lokaler i nya Kiruna centrum. När vi flyttar lämnar vi det gamla och tar med oss vår träningsglädje, våra hjärtan och våra fantastiska instruktörer.


Att vara verksamhetsansvarig på EnerQi Det är här det händer, det är till oss som våra medlemmar kommer för att uppleva rörelse och energi. Du är mittpunkten i denna upplevelse och jobbar alltid för att den ska bli bättre.
Är du en person med ett varmt hjärta och stort engagemang? Är du en bra arbetskamrat? Kan du bjuda på dig själv? Vill du ha roligt på jobbet? Ser du laget före jaget? Du är genuint ansvarstagande och ger dig inte förrän målen är uppnådda. Du sprider energi och uppskattar mötet med medlemmar och kollegor. I rollen kommer du att vara spindeln i nätet och jobba aktivt för att våra medlemmar ska trivas hos oss.


Stämmer ovanstående in på dig så tycker vi att du ska söka dig till oss på EnerQi!


Dina ansvarsområden är bland annat


• Receptionsarbete och administration

• Schemaläggning gruppträning

• Schemaläggning av personal

• Rekrytering och bemanning

• Kontaktperson till våra företagskunder

• Ingår i ledningsgruppen


För att lyckas i rollen har du

• Erfarenhet av försäljning och kommunikation

• Vana av att arbeta inom kundservice

• Ett stort intresse för träning och hälsa


Vad kan vi erbjuda dig?

- Ett heltidsjobb med flexibla arbetstider.

- En omväxlande arbetsmiljö med mycket glädje och passion. Du får

såklart tillgång till hela vårt träningsutbud – inne, ute och digitalt.


Läs mer om oss här på hemsidan och på våra sociala kanaler.

Välkommen med din ansökan till rekrytering@tagakonsult.se senast den 30/3 2022. Vill du veta mer kontakta Maria Olsson, 070-359 71 81.


175 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Comentarios


bottom of page